فراخوان

You are here

با توجه به اهمیت فناوری‌های کوانتومی کاربردپذیر در حوزه فاوا، شناخت این فناوری‌ها، انجام پژوهش و کسب دانش فنی در این حوزه از اهمیت بسزایی برخوردار است. پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات ایران) انجام فعالیت پژوهشی در این حوزه را مد نظر قرار داده است. به منظور تشکیل هسته علمی پژوهشی از متخصصان حوزه فناوری‌های کوانتومی، از اساتید و پژوهشگران فعال در این حوزه دعوت می‌شود تا با ثبت مشخصات خود در این فراخوان شرکت نمایند.

ثبت درخواست شرکت در فراخوان

همچنین کانال تلگرامی "فناوری‌های کوانتومی کاربردپذیر در حوزه فاوا" به منظور ترویج، شناساندن و بالابردن سطح دانش حوزه فناوری‌های کوانتومی در کشور و تقویت روابط و همکاری‌های علمی متخصصان این حوزه، راه اندازی شده است. برای اطلاع از آخرین اخبار در حوزه فناوری کوانتوم و آشنایی با مفاهیم آن، می‌توانید کلیک نمایید.

درباره ما

پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات بر مبنای اهداف سند راهبردی برنامه ششم توسعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص"رصد فناوری ­های پیشرفته و تولید محصولات بومی، فعالیت پژوهشی در حوزه ارتباطات کوانتومی نوری را با توجه به اهمیت موضوع در دستور کار خود قرار داد.

عضویت در کانال تلگرامی فناوری کوانتوم

کانال تلگرامی "فناوری‌های کوانتومی کاربردپذیر در حوزه فاوا" به منظور ترویج، شناساندن و بالابردن سطح دانش فناوری کوانتومی (محاسبات کوانتومی، ارتباطات کوانتومی و رمزنگاری کوانتومی) در کشور و تقویت روابط و همکاری‌های علمی متخصصان این حوزه، راه اندازی شده است. برای اطلاع از آخرین اخبار در حوزه فناوری کوانتوم و آشنایی با مفاهیم آن، می‌توانید در اینجا کلیک نمایید.

ارتباط با ما

  • نشانی:    تهران، خیابان کارگرشمالی، روبروی سازمان انرژی اتمی، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری ارتباطات
  • تلفن تماس: ۸۴۹۷۷۳۳۳
  • رایانامه: quantumcomm@itrc.ac.ir